Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Greek English German
25/06/2024
Logo
Οργανόγραμμα

Οργανόγραμμα (2)

Πέμπτη, 13 Σεπτεμβρίου 2007 19:03

Τοπικά Συμβούλια

Written by

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΓΚΙΡΓΚΙΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΣΤΑΣ

2

ΔΕΛΟΓΛΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3

ΚΕΛΕΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4

ΔΕΛΟΓΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

5

ΓΚΙΡΓΚΙΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΛΟΥΣΤΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

3

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4

ΚΑΡΠΕΤΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

5

ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΧΩΡΙΟΥ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΜΑΝΔΑΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2

ΚΥΡΙΑΖΗΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

3

ΤΑΖΕ-ΒΑΒΑΤΣΗ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΖΩΡΟΥ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΛΑΖΑΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ-ΑΤΣΙΚΑΚΑΝΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΠΕΤΡΟΣ

3

ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

2

ΒΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3

ΣΤΡΑΓΚΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΒΗΣΚΟΥ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΧΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΗΛΙΑΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΛΟΥ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΦΡΑΓΓΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

2

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ

ΕΥΜΟΡΦΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3

ΠΑΡΑΜΑΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2

ΕΜΜΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

3

ΑΪΒΑΤΟΓΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΡΑΧΗΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΚΑΪΤΟΖΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΘΩΜΑΣ

2

ΣΑΪΚΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

3

ΒΑΚΑΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΦΕΛΙΝΟΥ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΔΑΓΚΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2

ΔΙΤΣΟΥΔΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3

ΧΑΤΖΗΜΑΡΙΑΝΟΣ

ΠΛΑΤΩΝ

ΑΛΑΞΑΝΔΡΟΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΜΠΑΣΣΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΑΝΗΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΜΙΤΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΠΕΤΡΟΥ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΔΗΛΙΟΥ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΚΙΝΟΥ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΣΤΡΑΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΡΙΝΗΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΓΑΛΑΤΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ-ΚΑΡΑΛΕΞΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΠΙΑΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΘΜΟΥ ΑΓΓΙΣΤΗΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

ΤΖΕΛΕΠΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

 

Πέμπτη, 13 Σεπτεμβρίου 2007 19:02

Δημοτικό Συμβούλιο

Written by

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Θέση

1

Δαϊρετζής Ανδρέας

Δήμαρχος

2

Βαβλιάκη-Χαριζάνη Δάφνη

Δημοτικός Σύμβουλος

3

Βουβούσης Απόστολος

Δημοτικός Σύμβουλος

4

Φιλίππου Δημήτριος

Δημοτικός Σύμβουλος

5

Τσιτσιλίδης Δημήτριος

Δημοτικός Σύμβουλος

6

Χατζηχαραλάμπους Δαμιανός

Δημοτικός Σύμβουλος

7

Στέφου Αριστοτέλης

Δημοτικός Σύμβουλος

8

Τοπκάρογλου Ιωάννης

Δημοτικός Σύμβουλος

9

Ντώνες Δημήτριος

Δημοτικός Σύμβουλος

10

Λασκαρίδης Ιωάννης

Δημοτικός Σύμβουλος

11

Πολυμέρης Παναγιώτης

Δημοτικός Σύμβουλος

12

Μπουγιουκλή Αικατερίνη

Δημοτικός Σύμβουλος

13

Ξουρίδας Πέτρος

Δημοτικός Σύμβουλος

14

Τσολάκη-Γκιούνα Παρασκευή

Δημοτικός Σύμβουλος

15

Φιλιππίδης Σοφοκλής

Δημοτικός Σύμβουλος

16

Πετρίδης Ελευθέριος

Δημοτικός Σύμβουλος

17

Αραμπατζής Ιωάννης

Δημοτικός Σύμβουλος

18

Μαδεμλής Γεώργιος

Δημοτικός Σύμβουλος

19

Κούτλες Θεόδωρος

Δημοτικός Σύμβουλος

20

Αποστολίδου Αθανασία

Δημοτικός Σύμβουλος

21

 Καλαποτλής Γεώργιος

Δημοτικός Σύμβουλος

 22

Γκαλάπης Χρυσόστομος

Δημοτικός Σύμβουλος

 23

 Νταράκης Κων/νος

Δημοτικός Σύμβουλος

 24

 Μπόζης Παντελής

Δημοτικός Σύμβουλος

 25

Ταρπινίδου-Κάκη Μαγδαληνή

Δημοτικός Σύμβουλος

26

Πασχαλίδου Δήμητρα

Δημοτικός Σύμβουλος

27

Σιδηροπούλου-Σωτηρίου Χρυσούλα

Δημοτικός Σύμβουλος

 28

Κοτζαμπάσης Ιωάννης

Δημοτικός Σύμβουλος

 

  ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ

Πρόεδρος: Πολυμέρης Παναγιώτης

Αντιπρόεδρος: Ταρπινίδου-Κάκη Μαγδαληνή

Γραμματέας Δ.Σ.: Μπουγιουκλή Αικατερίνη

 

 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ

1 Τσιτσιλίδης Δημήτριος

2  Ντώνες Δημήτριος

3 Φιλίππου Δημήτριος

4 Πετρίδης Ελευθέριος

5 Γκαλάπης Χρυσόστομος

6 Μπόζης Παντελής

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ

1 Στέφου Αριστοτέλης

2 Αραμπατζής Ιωάννης

3 Ξουρίδας Πέτρος

4 Τοπκάρογλου Ιωάννης

5 Πασχαλίδου Δήμητρα

6 Σιδηροπούλου-Σωτηρίου Χρυσούλα